GAPS + Nástrahy vegetariánství

Natasha CAMPBELL-McBRIDE
ledna února března dubna května června července srpna září října listopadu prosince
  • -211 Kč
  • Nové
  • -211 Kč
Zobrazit náhled
Otočit
Detaily produktu
Kód
Autor Natasha CAMPBELL-McBRIDE

GAPS + Nástrahy vegetariánství

Natasha CAMPBELL-McBRIDE
710 Kč
499 Kč Sleva 211 Kč

Komplet knih Natashy Campbell-McBride Nástrahy vegetariánství a GAPS terapeutický protokol.

V knize Nástrahy vegetariánství přináší Natasha Campbell-McBride odborné vysvětlení, jak lidské tělo dokáže trávit a využívat stravu rostlinného a živočišného původu. Tyto informace přinášejí správné porozumění tomu, jak správně vyživovat své tělo k dosažení optimálního zdravotního stavu a tělesné vitality. Kniha je také nezbytnou pomůckou k informovanému rozhodování pro všechny, kteří zvažují přechod na životní styl založený na konzumaci stravy rostlinného původu.

V knize GAPS terapeutický protokol (s podtitulem Kniha o vztahu střeva a mozku a možnosti nápravy vzniklé nerovnováhy) je srozumitelně shrnuto propojení biochemie výživy a psychiatrických a neurologických poruch (ADD, ADHD, autismus, deprese, dyspraxie, dyslexie či schizofrenie) s funkcí trávicího ústrojí. Autorka je přesvědčena o zásadní souvislosti mezi tělesným a duševním zdravím, konzumací konkrétních potravin a nápojů a stavem zažívacího systému. Výsledky její praxe tento názor jednoznačně potvrzují. Kniha obsahuje rovněž příklady vhodných potravin a posilujících jídel při těchto onemocněních včetně receptů na jejich přípravu.

Dr. Natasha Campbell-McBride je lékařka a absolventka postgraduálních studií v oborech neurologie a výživy. Během své klinické praxe se setkala s řadou dospívajících, kteří se rozhodli pro konzumaci stravy výhradně rostlinného původu, a jejich rozhodnutí se následně stalo zdrojem vážných zdravotních problémů. To se pro ni stalo impulsem pro intenzivní studium výživové hodnoty stravy rostlinného a živočišného původu a její publikace jsou výsledkem tohoto bádání.

Detaily produktu
Kód
Autor Natasha CAMPBELL-McBRIDE